O FIRMIE

Dziecięcy sklep Sezamek lokalizuje się w Leżajsku — ładnym miasteczku w województwie podkarpackim, ale produkty wysyłamy do każdego polskiego miasta i miasteczka już wiele lat. Pracujemy stacjonarnie, sprzedajemy na Allegro i we własnym sklepie internetowym, doradzamy na Facebook i telefonicznie. Kochamy dzieci, rozumiemy rodziców.

Sklep z zabawkami to nie wszystko. W ofercie mamy komplet towarów dla dzieci. Wózki i foteliki samochodowe, ubrania od Polskich producentów dla maluszków i starszych dzieci, hulajnogi, baseny ogrodowe, różnorodne gry planszowe i oczywiście — zabawki na każdy gust.

Znamy każdy trend w świecie rozrywki. Napisz, a przedstawimy Ci wszystkie hity – Grzybobranie, LEGO City, Dobble, Barbie czy Psi Patrol. Dla doświadczonych w zabawach rodziców mamy nowości z rynku, które będą zaskoczeniem i odmianą w grach rodzinnych. Jesteśmy, by pomóc i wesprzeć rodziców. Na naszym fanpage w Facebook opowiadamy szczegóły produktowe i ciekawostki o markach, zdradzamy sekrety dobrej zabawy i prezentujemy nowości rynku. Chcesz być na czasie, przewidywać i spełniać marzenia swojego dziecka oraz zawsze mieć pomysł na prezent? Zapraszamy do polubienia sklepu Sezamek. Chcesz wybrać coś teraz, ale brakuje Ci informacji? Służymy pomocą i chętnie odpowiemy na pytania!